Kubki z nadrukiem w pracy

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Praca biurowa to ciężki kawałek chleba. Siedzenie przy komputerze i innych urządzeniach biurowych, przy stosie papierów i dokumentów, przez osiem godzin dziennie, a nawet dłużej, może być uciążliwe. Senność, zmęczenie i znużenie doskwiera od czasu do czasu wielu pracownikom. Są na to sposoby. Wyjście na chwilę na świeże powietrze, zjedzenie drugiego śniadania, kostka Rubika…A może po prostu kubek aromatycznej kawy? Nic przecież tak nie pobudza jak mała czarna…Okazuje się jednak, że również to, z czego pijemy ma znaczenie. Może nie dla zmysłu smaku, ale dla zmysłu wzroku na pewno.

A więc jakie powinny być te biurowe kubki z nadrukiem? Na pewno nie nudne. W końcu chcemy pozbyć się znużenia. Kubki powinny kipieć energią i optymizmem. Powinny być nietuzinkowe. I przede wszystkim powinny się nam podobać.

Gdy chcemy w pracy przywołać miłe wspomnienia, wybierzmy kubki ze zdjęciem. Naszej ukochanej, czy zdjęciem rodziny. Najlepiej zdjęcie z jakiegoś miejsca, które wspominamy z rozrzewnieniem. Taka chwilowa ucieczka we wspomnienia na pewno oczyści umysł.

A może mamy ochotę się chwilę pośmiać, a przynajmniej uśmiechnąć? Wybierzmy kubki z nadrukiem z dozą humoru. Kubki z zabawną grafiką, żartem, czy dowcipem. Chwila radości przyda się także w pracy. Czasem śmieszne kubki nie są praktyczne. Chociażby te w kształcie sedesu. No bo jak z tego pić? Tego typu gadżety spełniają raczej funkcję ozdobną, a nie użytkową.

Kubek, które otrzymaliśmy w prezencie od bliskiej osoby, to również dobry pomysł na służbowe naczynie do picia. Kubek nie musi być ani śmieszny, ani być ozdobiony fotografią. Ważne, że podobał się ukochanej lub ukochanemu, a my traktujemy go z pewnym sentymentem. W końcu przypomina nam o jakimś szczególnym dniu lub wydarzeniu.

W pracy doskonale sprawdzą się również kubki z nadrukiem, ale te termiczne. Są praktyczne, ponieważ długo trzymają ciepło (w zależności od modelu). To dobre rozwiązanie, szczególnie, gdy ogrom biurowej pracy nie pozwala nam na częste wychodzenie po gorący napój.